Ogłoszenia duszpasterskie 12.05.2024 r

• poniedziałek – NMP z Fatimy;
    • wtorek – św. Macieja Ap;
    • czwartek – św. Andrzeja Boboli, k i m. Patrona polski.
  2. W poniedziałek ks. Bp Grzegorz Balcerek – obchodzi 25 lecie sakry biskupiej. Polećmy dostojnego Jubilata naszej modlitwie.
  3. Dzisiaj przypada Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego oraz modlimy się za Kościół w Chinach.
  4. Za tydzień przypada Uroczystość Zesłania Ducha Świętego i koniec okresu wielkanocnego. Będziemy prosili o Jego dary.
  5. We wtorek 14.05. zapraszam dzieci w strojach odświętnych, które w ubiegłym roku przystąpiły do I – komunii św. Będziemy z nimi i najbliższymi modlić się wypraszając potrzebne łaski.
  6. Dzisiaj na mszy św. o g. 11.00 – 7 dzieci z naszej Parafii przystąpi do I-komunii św. Módlmy się za nich i ich Rodziców. Ta msza św. jest zarezerwowana dla dzieci Komunijnych. Także przez cały tydzień będziemy się modlili w nabożeństwach za te dzieci i ich bliskich, aby byli prawdziwymi świadkami wiary.
  7. Przez cały maj zapraszam na nabożeństwa majowe o g. 17.45 w Tomicach, a w Skrzynkach o g. 16.45. W niedzielę po mszy św. o g. 11.30. Niech to będzie piękne uwielbienie Matki Boskiej i błagalna modlitwa o pokój na świecie, zgodę narodową i potrzebne łaski dla nas.
  8. Przypomnienie! Jeśli ktoś chce postawić nowy pomnik na cmentarzu lub załatwić inną sprawę, najpierw proszę zgłosić się do biura parafialnego.
  9. Przypominam, że okazja do spowiedzi św. jest przed każdą mszą św.
  10. Biuro parafialne jest czynne od wtorku do piątku po wieczornej mszy św. lub po wcześniejszym uzgodnieniu.
  11. Dzieci zapraszam po owieczki i życzę Błogosławionej niedzieli i tygodnia.