Ogłoszenia duszpasterskie 05.06.2022r

• środa – św. Jadwigi, królowej;
    • czwartek – Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana;
    • piątek – bł. Bogumiła, bp., patrona archidiecezji;
    • sobota – św. Barnaby, ap.
  2. Za tydzień obchodzimy Uroczystość Trójcy Przenajświętszej. Przypominam, że do tego czasu możemy zadośćuczynić obowiązkowi spowiedzi św. wielkanocnej. Otwórzmy się zatem na zdrój Miłosierdzia Bożego.
  3. W czerwcu starajmy się każdego dnia wielbić NSPJ.
  4. W przyszła niedzielę po każdej mszy św. zbiórka do puszek na KUL, WT UAM i szkoły katolickie naszej archidiecezji.
  5. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się:
    • Mateusz Burlaga st. wol. zam. w Parafii w Tomicach; Joanna Sypniewska st. wol. zam. w Parafii św. Trójcy w Poznaniu. Zap. 3.
    • Jan Przynoga st. wol. zam w Parafii w Stęszewie; Angelika Lipigórska st. wol. zam. w Parafii w Tomicach. Zap. 1.
  6. Przypominam, że okazja do spowiedzi św. jest przed każdą mszą św.
  7. Biuro parafialne jest czynne od wtorku do piątku po wieczornej mszy św. lub po wcześniejszym uzgodnieniu.
  8. Pamiętajmy w naszej modlitwie o wszystkich chorych i cierpiących, potrzebujących naszej modlitwy i wsparcia.