Ogłoszenia duszpasterskie 29.05.2022r

• wtorek – Nawiedzenia NMP;
    • środa – św. Justyna, m – jest to także – Dzień Dziecka;
    • piątek – św. mm. Karola Lwangi i tow.
  2. Za tydzień przypada Uroczystość Zesłania Ducha Świętego i koniec okresu Wielkanocnego. Będziemy prosili o Jego dary.
  3. W tym tygodniu przypada I czwartek i piątek miesiąca. We czwartek o 16.30 odmówimy Różaniec o nowe powołania kapłańskie. Okazja do spowiedzi w piątek od g. 17.30. Zapraszam szczególnie dzieci I-komunijne z pierwszymi piątkami miesiąca. Od g. 9.00 odwiedzę chorych Parafian.
  4. Przez cały maj zapraszam na nabożeństwa majowe o g. 17.45w Tomicach, a w Skrzynkach o g. 16.45. W niedzielę po mszy św. o g. 11.30 Niech to będzie piękne uwielbienie Matki Boskiej i błagalna modlitwa o pokój na Ukrainie i potrzebne łaski dla nas.
  5. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się:
    • Mateusz Burlaga st. wol. zam. w Parafii w Tomicach; Joanna Sypniewska st. wol. zam. w Parafii św. Trójcy w Poznaniu. Zap. 2.
  6. Przypominam, że okazja do spowiedzi św. jest przed każdą mszą św.
  7. Biuro parafialne jest czynne od wtorku do piątku po wieczornej mszy św. lub po wcześniejszym uzgodnieniu.
  8. Pamiętajmy w naszej modlitwie o wszystkich chorych i cierpiących, potrzebujących naszej modlitwy i wsparcia.