Ogłoszenia duszpasterskie 12.06.2022 r

 1. W tym tygodniu obchodzimy:
  • poniedziałek – św. Antoniego Padewskiego, k. i dK;
  • wtorek – św. Michała Kozala, bp i m;
  • piątek – św. Alberta Chmielowskiego, zak.
 2. We wtorek na g. 18.00 zapraszam kandydatów do Bierzmowanie na swoje spotkanie. Obecność obowiązkowa.
 3. We czwartek przypada Ur. Bożego Ciała. Msze św. w tym dniu o g. 8.00 i o godz. 10.00 z procesją do 4 ołtarzy ulicami Tomic. Zachęcam do uczestnictwa, niech to będzie nasz zewnętrzny znak wiary w Chrystusa obecnego w Eucharystii. Bardzo proszę, aby na znak jedności z Chrystusem Eucharystycznym ubrać okna i wywiesić flagi. Zapraszam zwłaszcza dzieci I-komunijne.
 4. Próba sypiania kwiatów dla dziewczynek we wtorek o g. 18.00.
 5. W czerwcu starajmy się każdego dnia wielbić NSPJ.
 6. W sobotę w ramach Oktawy Bożego Ciała msza św. z procesją o g. 17.30 w Skrzynkach. Pójdziemy z kaplicy w stronę ul. Kwiatowej i tam przy ołtarzu odmówimy litanię do NSPJ. Proszę, aby w tym roku ołtarz zbudowali mieszkańcy ul. Dworcowej – od lasu do kaplicy.
 7. Dzisiaj po każdej mszy św. zbiórka do puszek na KUL, WT UAM i szkoły katolickie naszej archidiecezji.
 8. Zmarła nasza Parafianka śp. Janina Oracz ze Skrzynek. Przeżyła 80 lat. Jej pogrzeb odbył się w miniony wtorek w Niepruszewie. Dobry Jezu…
 9. Jan Przynoga st. wol. zam w Parafii w Stęszewie; Angelika Lipigórska st. wol. zam. w Parafii w Tomicach. Zap. 2.
 10. Przypominam, że okazja do spowiedzi św. jest przed każdą mszą św.
Scroll to Top