Ogłoszenia duszpasterskie 05.12.2021r

• poniedziałek – św. Mikołaja Bpa;
    • wtorek – św. Ambrożego Bpa i Dk;
    • środa – Ur. Niepokalanego Poczęcia NMP.
  2. We środę przypada Ur. Niepokalanego Poczęcia NMP. Na mszy św. wieczornej poświęcenie medalików dzieciom I-komunijnym, a potem krótkie zebranie z rodzicami. Serdecznie zapraszam.
  3. Trwają Ogólnopolskie Rekolekcje Adwentowe – RODZINA 33. Więcej szczegółów na stronie www.rodzina33.pl.
  4. Dzisiaj w naszej Parafii obchodzimy odpust ku czci św. Barbary. Sumę odpustową o g. 11.30 odprawi Ks. Kanonik Tadeusz Magas z Poznania. Serdeczne zapraszam do wspólnego przeżywania tej naszej parafialnej uroczystości. O niesienie baldachimu i sztandarów w czasie procesji proszę tych samych Panów co w Boże Ciało.
  5. Dzisiaj także dzień modlitw i pomocy materialnej Kościołowi na Wschodzie. Część składki przeznaczymy na ten cel.
  6. Do nabycia w zakrystii są poświęcone opłatki, kalendarze oraz świece wigilijne Caritas. Wszelkie ofiary przeznaczymy na remont naszego zabytkowego muru.
  7. Przeżywamy nasze Roraty. Zapraszam wszystkich nie tylko dzieci. Roraty będą: wtorek, środa w Tomicach o g. 18.00, a we czwartek w Skrzynkach o g. 17.00. Dzieci zapraszam z lampionami do kościoła.
  8. Przypominam o maseczkach w kościele i odpowiednim dystansie.