Ogłoszenia duszpasterskie 06.02.2022r

• czwartek – św. Scholastyki, zak;
    • piątek – NMP z Lourdes;
  2. W naszej Parafii został powołany koordynator synodalny. Synod zwołał Ojciec św. Franciszek, aby odczytać znaki kościoła współczesnego. Wszystkich tych, którzy są zainteresowani tą problematyką – można zabrać specjalną modlitwę i folder.
  3. Dziękuję mieszkańcom Tomiczek za posprzątanie dekoracji Świątecznej. Bóg zapłać.
  4. W piątek obchodzimy Światowy Dzień Chorego. W naszych modlitwach pamiętajmy o naszych chorych, którzy na co dzień dźwigają swój krzyż cierpienia. Zwłaszcza teraz w tym trudnym czasie pandemii.
  5. Dziękuję za dar modlitwy przez ręce Maryi w II Rocznicę Nawiedzenia Kopii Obrazu Jasnogórskiego w naszej Parafii. Bóg zapłać.
  6. Dzieci i młodzież rozpoczęli II semestr nauki w szkole. Życzymy im darów Ducha Św. i wszelkich łask Bożych.
  7. Uprzejmie przypominam, że wszelkie śmieci z cmentarza zabieramy ze sobą. Dbajmy o porządek i uważajmy, aby nie powstawały jakieś dzikie wysypiska w różnych miejscach cmentarza.
  8. Można już zamawiać intencje mszalne na przyszły rok. Najlepiej to uczynić w ciągu tygodnia po wieczornej mszy św. lub telefonicznie.
  9. Przypominam o maseczkach w kościele i odpowiednim dystansie.