Ogłoszenia duszpasterskie 30.01.2022r

• poniedziałek – św. Jana Bosko, k;
    • środa – święto – Ofiarowania Pańskiego;
    • sobota – św. Agaty, dz. i m.
  2. We środę przypada święto Ofiarowania Pańskiego, czyli Matki Boskiej Gromnicznej. Jest to także Dzień Życia Konsekrowanego ( zakonnego ). Na każdej mszy św. święcimy świece. Na godz. 18.00 zapraszam dzieci I-komunijne z Rodzicami. Poświęcimy im świece, a potem będzie krótkie zebranie. W tym dniu składka przeznaczona jest na klasztory klauzurowe w naszej Archidiecezji.
  3. We czwartek i piątek wspominamy II Rocznicę Drugiego Nawiedzenia Kopii Obrazu Jasnogórskiego w naszej Parafii. Dziękujmy za ten dar także w wymiarze całej Archidiecezji – wypraszając przez ręce Maryi wszelkie potrzebne łaski.
  4. W tym tygodniu przypada I czwartek i piątek miesiąca. Dzieci i młodzież zapraszam do spowiedzi św. przed każdą mszą św. W piątek od godz. 9.00 odwiedzę chorych Parafian.
  5. Uprzejmie przypominam, że wszelkie śmieci z cmentarza zabieramy ze sobą. Dbajmy o porządek i uważajmy, aby nie powstawały jakieś dzikie wysypiska w różnych miejscach cmentarza.
  6. Można już zamawiać intencje mszalne na przyszły rok. Najlepiej to uczynić w ciągu tygodnia po wieczornej mszy św. lub telefonicznie.