Ogłoszenia duszpasterskie 06.03.2022r

• poniedziałek – św. Perpetua i Felicyta, mm;
    • wtorek – Św. Jan Boży, zak.
  2. We wtorek przypada Dzień Kobiet. Naszym drogim Paniom przez ręce Maryi wypraszamy wszelkie potrzebne łaski
  3. Składam serdeczne podziękowania wszystkim za udział w rekolekcjach wielkopostnych oraz za wszelką pomoc w ich przeprowadzeniu. Dziękuje także za ofiary na rzecz Ukrainy, zebraliśmy 3500 zł. Bóg zapłać za to dobro.
  4. Serdecznie zapraszam na nabożeństwa Drogi Krzyżowej: do kaplicy w Skrzynkach we czwartek o g. 16.30, a w Tomicach w piątek o g. 17.30.
  5. W najbliższy piątek 11.03 zapraszam dzieci I-komunijne z Rodzicem na Drogę Krzyżowa oraz na poświęcenie książeczek na mszy św. Potem będzie krótkie zebranie.
  6. Gorzkie Żale śpiewamy przed każdą mszą św. w niedzielę, a więc przyjdźmy odpowiednio wcześniej.
  7. 20.03 o g. 18.00 – niedziela – w Stęszewie rozpoczyna się kurs przedmałżeński. Zainteresowanych narzeczonych tam odsyłam.
  8. W Wielkim Poście tradycyjnie składamy daninę diecezjalną, przeznaczoną na Seminarium, Wydział Teologiczny, Dom Ks. Emerytów i inne dzieła. Po mszy św. można zabrać koperty n ten cel. W tym roku wszystkim jest ciężko, dlatego kto może niech złoży większą ofiarę. Za zrozumienie i wsparcie serdecznie dziękuję. Bóg zapłać.
  9. Za tydzień po każdej mszy św. wspomagamy Polskich Misjonarzy. W miarę możliwości otwórzmy nasze serca.