Ogłoszenia duszpasterskie 06.09.2020r

– poniedziałek – św. Melchiora Grodzieckiego k i m;
    – wtorek – Narodzenie NMP;
    – sobota – Najśw. Imienia Maryi.
  2. Dzisiaj zakończenie lata. Zapraszam do kościoła na g. 18.00 na film: Fatima – cud słońca. Starajmy się z Maryją zakończyć czas wakacyjny.
  3. Dziękuję wszystkim Pielgrzymom za radość bycia u Matki Boskiej Częstochowskiej i wspólna modlitwę
  4. Przed ołtarzem znajduje się poświęcone ziarno, które możemy zabrać do swoich domów prosząc Matkę Bożą o wstawiennictwo we wszelkich pracach polowych.
  5. Za tydzień rozpoczniemy Tydzień Wychowania i Kwartalne Dni Modlitw za dzieci, młodzież i wychowawców. Polećmy tę intencje szczególnie przez ręce Maryi.
  6. Rok temu przeżywaliśmy nasze Misje Parafialne. Chcemy dopełnić tego aktu przez renowacje misji. O tym poinformuje w odpowiednim czasie.
  7. W najbliższy piątek zapraszam na wieczorną msze św. Rodziców dzieci, które w przyszłym roku przystąpią do pierwszej komunii św. Obecność konieczna.
  8. Przypominam także, że trwają ciągle prace przy uporządkowaniu ewidencji naszego cmentarza. O dalszych poczynaniach będę informował na bieżąco.
  9. Przypominam o tym, że w kościele zakrywamy twarz maską i zachowujemy odpowiedni dystans.