Ogłoszenia duszpasterskie 30.08.2020r

 1. W tym tygodniu obchodzimy:
  – wtorek – Bł. Bronisławy
  – czwartek – św. Grzegorza Wielkiego, Pap. i DK – swoje imieniny obchodzi biskup Grzegorz.
 2. Dzisiaj o g. 14.00 sprzed kościoła wraz razem z dziećmi komunijnymi i ich rodzicami udajemy się do Częstochowy, gdzie będziemy pamiętać o całej naszej Parafii. Bardzo proszę, aby wszyscy zabrali maseczki coś do jedzenia, a dzieci komunijne – alby.
 3. 1.09 – wtorek – przypada 81 rocz. wybuchu II wojny światowej. Jest to także Dzień Modlitw o Ochronę Stworzenia, a w przyszłą niedzielę przypada Światowy Dzień Migranta i Uchodźcy.
 4. W środę na g. 17.00 zapraszam ministrantów i kandydatów na ministrantów na swoją zbiórkę. Szczególnie zapraszam chłopców z klasy IV, którzy chcą rozpocząć taką piękną posługę.
 5. W tym tygodniu przypada I czwartek i piątek miesiąca. We czwartek w Skrzynkach o g. 16.30 pomodlimy się o nowe powołania kapłańskie i zakonne. W piątek okazja do spowiedzi św. od 17.30. zapraszam szczególnie klasy po komunijne z I – piątkami miesiąca. Od g. 9.00 odwiedzę chorych Parafian.
 6. W najbliższą sobotę na mszy św. o g. 18.00 poświęcimy ziarno siewne, które zabierzemy do naszych domów i pomodlimy o Boże Błog. w pracach polowych.
 7. Natomiast w niedzielę zakończenie lata. Zapraszam do kościoła na g. 18.00 na film:
  Fatima – cud słońca.
 8. Przypominam także, że trwają ciągle prace przy uporządkowaniu ewidencji naszego cmentarza. O dalszych poczynaniach będę informował na bieżąco.
 9. Przypominam o tym, że w kościele zakrywamy twarz maską i zachowujemy odpowiedni dystans.
Scroll to Top