Ogłoszenia duszpasterskie 06.10.2019r

– poniedziałek – NMP Różańcowej;
    – sobota – Rocznica Poświęcenia Bazyliki Archikatedralnej.
  2. Trwamy w modlitwie Różańcowej. W kościele Parafialnym Różaniec o g. 17.30, w kaplicy w Skrzynkach codziennie o g. 17.00, a o 16.30 kiedy jest msza św. Starajmy się choć 1 dziesiątkę Różańca odmówić w drodze do szkoły czy pracy.
  3. We wtorki zapraszam szczególnie Parafian z Mirosławek, we środę z Tomiczek, w piątek z Tomic i Rybojedzka. Dzieci zwłaszcza zapraszam we środę.
  4. Dziś na mszy św. o g. 11.30 poświęcenie Różańców dzieci I-komunijnych. Zamówione Różańce dzieci otrzymają przed mszą św.
  5. Za tydzień przypada Dzień Papieski. W tym dniu zbiórka do puszek na Stypendia – „ Dzieło Nowego Tysiąclecia” – dla uzdolnionej młodzieży.
  6. W naszej modlitwie Różańcowej szczególnie polećmy całą naszą Parafię przygotowującą się do przybycia Maryi w Kopii Obrazu Jasnogórskiego 3.02.2020 r.
  7. Biuro parafialne czynne od wtorku do piątku po wieczornej mszy św. lub po uzgodnieniu.
  8. W naszej gminie są specjalne konsultacje w sprawie programu – „Czyste Powietrze”. Szczegóły w gablocie.