Ogłoszenia duszpasterskie 06.11.2022 r

• środa – Rocznica Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej;
    • czwartek – św. Leona Wielkiego pap i DK;
    • piątek – św. Marcina z Tours bp, – w tym dniu nie ma postu;
    • sobota – św. Jozafata, bp i m.
  2. Składam serdeczne podziękowania za udział w Ur. Wszystkich Świętych oraz za Ofiary na renowację naszego zabytkowego muru wokół kościoła, zebrano 3200 zł. Serdeczne Bóg zapłać.
  3. W piątek przypada 104 Rocznica odzyskania niepodległości. Zapraszam na Ur. mszę św. o g. 11.30. Po niej udamy się na cmentarz i tam przy pomniku Powstańców Wlkp. pomodlimy się za tych, którzy oddali życie za naszą Ojczyznę. Możemy być dumni, że wielu Powstańców walczyło z naszej Parafii, a ich potomkowie i my wszyscy pamiętamy o tych wydarzeniach.
  4. Za tydzień będziemy obchodzić Światowy Dzień Ubogich oraz Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym.
  5. Przypominam, że od 1. – 08. listopada uzyskać odpust zupełny dla naszych bliskich zmarłych. Odpust zyskuje ten, kto nawiedzi cmentarz oraz wypełni warunki, tj. przystąpi do komunii św. w dniu nawiedzenia cmentarza i odmówi na cmentarzu Ojcze Nasz i Wierzę w Boga oraz jakąkolwiek modlitwę w intencjach wyznaczonych na dany dzień przez Ojca św.
  6. Uprzejmie przypominam, że biuro parafialne jest czynne od wtorku do piątku o wieczornej mszy św. lub po uzgodnieniu
  7. Przypomnienie: jeśli chcemy postawić nowy pomnik na cmentarzu lub załatwić jakąkolwiek sprawę z grobem najpierw trzeba zgłosić się do biura parafialnego.