Ogłoszenia duszpasterskie 13.11.2022 r

 1. W tym tygodniu obchodzimy:
  1. czwartek – św. Elżbiety Węgierskiej, zak;
  2. piątek – Bł. Karoliny Kózkówny, dz. i m.
 2. Dzisiaj obchodzimy Światowy Dzień Ubogich. Pamiętajmy, że są wśród nas tacy, którzy mają mniej niż my i zawsze możemy im pomóc naszą ofiarą, uśmiechem, czy modlitwą.
 3. W najbliższy piątek udajemy się jako nasz Dekanat do Katedry Poznańskiej na uroczyste zakończenie wizytacji, którą przeprowadził Ks. Bp Jan Glapiak. O g. 18.00 będzie msza św. pod przewodnictwem ks. Bpa. Wszystkich chętnych zapraszam na wyjazd. Zbiórka o g. 12.10 przy kościele. Natomiast w sobotę w katedrze podziękujemy Bogu za posługę ks. Bpa Szymona Sułkowskiego, który będzie teraz pasterzował w Płocku.
 4. Uprzejmie informuję, że odpust parafialny będziemy obchodzić w niedzielę 4 grudnia. W tym roku dyżur mają Tomiczki.
 5. W związku z odpustem jak co roku chcemy uporządkować nasz teren wokół kościoła z liści. Dlatego za dwa tygodnie tj. w sobotę 26.11 na g. 9.30 zapraszam po 5 osób z każdej miejscowości ze sprzętem do grabienia, workami, koszami itd. Bardzo proszę o ciągnik – najlepiej 2 – z przyczepami mieszkańców Mirosławki. Panów radnych proszę o pomoc w organizacji.
 6. Za tydzień Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata, która kończy Rok Liturgiczny.
 7. Uprzejmie przypominam, że biuro parafialne jest czynne od wtorku do piątku o wieczornej mszy św. lub po uzgodnieniu
 8. Przypomnienie: jeśli chcemy postawić nowy pomnik na cmentarzu lub załatwić jakąkolwiek sprawę z grobem najpierw trzeba zgłosić się do biura parafialnego.
 9. Zapraszam dzieci po owieczki i życzę Błogosławionej niedzieli i tygodnia.
Scroll to Top