Ogłoszenia duszpasterskie 06.12.2020r

– poniedziałek – św. Ambrożego bpa i DK;
    – wtorek- Ur. Niepokalanego Poczęcia NMP;
    – sobota – NMP z Guadalupe.
  2. We wtorek przypada Ur. Niepokalanego Poczęcia NMP. Na mszy św. wieczornej poświęcenie medalików dzieciom I-komunijnym, a potem krótkie zebranie z rodzicami. Serdecznie zapraszam.
  3. Trwają ogólnopolskie Rekolekcje Adwentowe – Oddanie 33. Więcej szczegółów na stronie www.oddanie33.pl.
  4. Dzisiaj w naszej Parafii obchodzimy odpust ku czci św. Barbary. Sumę odpustową odprawi Ks. Prałat Roman Kubicki z Lubonia. Serdecznie zapraszam i dziękuję tym wszystkim, którzy się włączyli się w przygotowanie – zwłaszcza w uporządkowanie terenu przykościelnego. Bóg zapłać.
  5. Dzisiaj dzień modlitw i pomocy materialnej Kościołowi na Wschodzie. Część składki przeznaczymy na ten cel.
  6. Do nabycia są w zakrystii poświęcone opłatki, kalendarze oraz świece wigilijne Caritas.
  7. Przeżywamy nasze duchowe Roraty. Czytamy przez cały Adwent Ew. św. Łukasza – 1 rozdział dziennie, a w środę zapraszam dzieci z lampionami do kościoła. Otwórzmy zatem nasze serca na przyjście Pana.
  8. Przypominam o maseczkach w kościele i odpowiednim dystansie.