Ogłoszenia duszpasterskie 07.02.2021r

  1. W tym tygodniu obchodzimy:
    • środa – św. Scholastyki, dz;
    • czwartek – NMP z Lourdes.
  2. We czwartek obchodzimy Światowy Dzień Chorego. W naszych modlitwach pamiętajmy o naszych chorych, którzy na co dzień dźwigają swój krzyż codzienności. Zwłaszcza teraz w tym trudnym czasie pandemii.
  3. Dziękuje tym wszystkim, którzy modlili się dziękując przez ręce Maryi za dar Nawiedzenia Kopii Obrazu Jasnogórskiego w naszej Parafii. Bóg zapłać za to dobro.
  4. Dziękuję za przeprowadzone prace porządkowe na cmentarzu. Będziemy go systematycznie porządkować. Dlatego bardzo proszę, abyśmy wszelkie śmieci zabierali ze sobą. Za wszelką pomoc i zrozumienie składam serdeczne Bóg zapłać.
  5. Można już zamawiać intencje mszalne na ten rok. Najlepiej to uczynić w ciągu tygodnia po wieczornej mszy św.
  6. Przypominam o maseczkach w kościele i odpowiednim dystansie.
Scroll to Top