Ogłoszenia duszpasterskie 31.01.2021r

 1. W tym tygodniu obchodzimy:
  • wtorek – święto – Ofiarowania Pańskiego;
  • piątek – św. Agaty,dz. i m;
  • sobota – św. mm. Pawła Miki i tow.
 2. We wtorek przypada święto Ofiarowania Pańskiego, czyli Matki Boskiej Gromnicznej. Jest to także Dzień Życia Konsekrowanego ( zakonnego ). Na każdej mszy św. święcimy świece. Na godz. 18.00 zapraszam dzieci I-komunijne z Rodzicami. Poświęcimy im świece, a potem będzie krótkie zebranie. W tym dniu składka przeznaczona jest na klasztory klauzurowe w naszej Archidiecezji.
 3. Natomiast we środę i czwartek – 3/4 lutego przypada I Rocznica Drugiego Nawiedzenia Kopii Obrazu Jasnogórskiego w naszej Parafii. Na Uroczystych mszach św. w Tomicach i Skrzynkach ponownie oddamy się w opiekę Matki Bożej. Serdecznie zapraszam do wspólnej modlitwy.
 4. W tym tygodniu przypada I czwartek i piątek miesiąca. Dzieci i młodzież zapraszam do spowiedzi św. przed każdą mszą św. W piątek od godz. 9.00 odwiedzę chorych Parafian.
 5. Uprzejmie przypominam, że wszelkie śmieci z cmentarza zabieramy ze sobą. Dbajmy o prządek i uważajmy, aby nie powstawały jakieś dzikie wysypiska w różnych miejscach cmentarza.
 6. Można już zamawiać intencje mszalne na ten rok. Najlepiej to uczynić w ciągu tygodnia po wieczornej mszy św.
 7. Zmarł nasz Parafianin śp. Franciszek Nowak z Mirosławek. Przeżył 88 lat. Jego pogrzeb odbędzie się w poniedziałek o g. 11.00. Dobry Jezu …
 8. Przypominam o maseczkach w kościele i odpowiednim dystansie.
Scroll to Top