Ogłoszenia duszpasterskie 14.05.2023 r

 1. W tym tygodniu obchodzimy:
  • wtorek – św. Andrzeja Boboli, k i m. Patrona Polski;
  • sobota – św. Bernarda ze Sieny, k.
 2. Dzisiaj na mszy św. o g. 11.00 – 10 dzieci z naszej Parafii przystąpi do I-komunii św. Módlmy się za nich i ich Rodziców. Ta msza św. jest zarezerwowana dla dzieci Komunijnych. Także przez cały tydzień będziemy się modlili w nabożeństwach majowych za te dzieci i ich bliskich, aby byli prawdziwymi świadkami wiary.
 3. We wtorek i środę będziemy się modlili o dobre urodzaje –  Zapraszam rolników i sadowników.
 4. Za tydzień przypada Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Modlimy się także za kościół w Chinach.
 5. Przez cały maj – zapraszam na nabożeństwa majowe g. 17.45 w Tomicach, a w Skrzynkach o g. 16.45. W niedzielę po mszy św. o g. 11.30. Niech to będzie piękne uwielbienie Matki Boskiej i błagalna modlitwa o pokój na świecie i potrzebne łaski dla nas.
 6. Raduję się moi drodzy Parafianie, że została złożona do powiatowego konserwatora cała dokumentacja dotycząca renowacji elewacji naszego kościoła. Polećmy to nasze dzieło odnowy przez wstawiennictwo  św. Józefa i św. Barbary naszej Patronki.
 7. Przypominam, że okazja do spowiedzi św. jest przed każdą mszą św. 
 8. W naszych modlitwach pamiętajmy o chorych, cierpiących – potrzebujących naszej modlitwy.
 9. Biuro parafialne jest czynne od wtorku do piątku po wieczornej mszy św. lub po wcześniejszym uzgodnieniu.
Scroll to Top