Ogłoszenia duszpasterskie 07.07.2019r

– poniedziałek – św. Jana z Dukli K;
    – czwartek – Św. Benedykta, Op. Patrona Europy;
    – piątek – św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu Bp i M;
    – sobota – św. Andrzeja Świerada i Benedykta Pustelników.
  2. Przeżywamy czas wakacji. Pamiętajmy w modlitwie o tych, którzy odpoczywają, ale także o tych, którzy ciężko pracują zwłaszcza na roli przy pracach żniwnych.
  3. Pamiętajmy także w naszych modlitwach o Pielgrzymach zdążających do Częstochowy w 85 Pielgrzymce Poznańskiej. Niech nasza modlitwa będzie dla nich wsparciem.
  4. Działa już nasza letnia kawiarenka w sadzie. Chciałbym, aby było to miejsce radosnych spotkań Parafian i dzieci. Dziękuję za to pierwsze spotkanie przeniknięte duchem radości i aromatem dobrej kawy i ciastka. Przez całe wakacje w każdą niedzielę zapraszam po mszy św. na chwilę oddechu, a o g. 15.00 na dobrą kawę i ciacho. W tę niedziele proszę o blachę ciasta i dyżur Panie z Tomiczek.
  5. Przypominam także o odpowiednim stroju w kościele, zwłaszcza teraz w sezonie Letnim, abyśmy uszanowali godność miejsca w którym mieszka Bóg.
  6. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się: Piotr Miczek st..wol. zam. w Parafii Dakowy Mokre, Wiktoria Burkusz st. wol. zam. w Parafii Tomice. Zap 3.