Ogłoszenia duszpasterskie 14.07.2019r

 1. W tym tygodniu obchodzimy:
  – poniedziałek – św. Bonawentury, bp i dk;
  – wtorek – NMP z Góry Karmel;
  – czwartek – św. Szymona z Lipnicy k;
  – sobota – Bł. Czesława k.
 2. Przeżywamy czas wakacji. Pamiętajmy w modlitwie o tych, którzy odpoczywają, ale także o tych, którzy ciężko pracują zwłaszcza na roli przy pracach żniwnych.
 3. W przyszła niedzielę z okazji św. Krzysztofa poświęcenie pojazdów po każdej Mszy św. Część z zebranych przy tej okazji ofiar przeznaczymy na zakup Pojazdów dla Polskich misjonarzy.
 4. Pamiętajmy także w naszych modlitwach o Pielgrzymach zdążających do Częstochowy w 85 Pielgrzymce Poznańskiej. Niech nasza modlitwa będzie dla nich wsparciem.
 5. Działa już nasza letnia kawiarenka w sadzie. Dziękuję za kolejne spotkanie przeniknięte duchem radości i aromatem dobrej kawy i ciastka. Przez całe wakacje w każdą niedzielę zapraszam po mszy św. na chwilę oddechu, a o g. 15.00 na dobrą kawę i ciacho. W tę niedziele proszę o blachę ciasta i dyżur Panie ze Skrzynek, a za tydzień będą miały dyżur Panie z Mirosławek. Proszę o przygotowanie całej infrastruktury: kubeczków, talerzyków, kawy, herbaty, łyżeczek itd.
 6. Za tydzień III niedziela miesiąca. Składka przeznaczona jest na remont i wykończenie naszej zabytkowej dzwonnicy. Starajmy się otworzyć nasze serca, abyśmy mogli uregulować zaległe należności.
 7. Przypominam także o odpowiednim stroju w kościele, zwłaszcza teraz w sezonie Letnim, abyśmy uszanowali godność miejsca w którym mieszka Bóg.
Scroll to Top