Ogłoszenia duszpasterskie 07.08.2022 r

 1. W tym tygodniu obchodzimy:
  • poniedziałek – św. Dominika, k;
  • wtorek – św. Teresy Benedykty od krzyża, dz. i m., Patronki Europy;
  • środa – św. Wawrzyńca diak. i m;
  • czwartek – św. Klary, dz.
 2. W przyszłym tygodniu wspieramy naszą ofiarą KUL, WT UAM szkoły katolickie.
 3. Trwamy w miesiącu sierpniu, miesiącu maryjnym, gdzie Kościół zachęca do abstynencji. Polecajmy tych, którzy podjęli ten trud, ale także módlmy się o trzeźwość w naszym narodzie i w naszych rodzinach.
 4. W następny poniedziałek przypada Ur. Wniebowzięcia NMP. Na każdej mszy św. poświęcenie ziół i kwiatów. Po każdej mszy św. zbiórka na Caritas Poznańską. W tym dniu także na mszy św. o g. 11.30 podziękujemy Bogu za tegoroczne plony i będziemy modlić się o Boże Bł. dla rolników i ich rodzin.
 5. Od 1.08 – 8.08 można dostąpić odpustu zupełnego tzw. Porcjunkuli dla siebie lub za zmarłego za pobożne nawiedzenie kościoła z równoczesnym zmówieniem Ojcze nasz i Wierzę w Boga. Warunek stan łaski uświęcającej. Skorzystajmy z tego wielkiego daru.
 6. Z 28/29 sierpnia planujemy naszą tradycyjną pielgrzymkę do Częstochowy. Zapisy z przedpłatą 50 zł po każdej mszy św.
 7. Biuro parafialne jest czynne od wtorku do piątku po wieczornej mszy św. lub po wcześniejszym uzgodnieniu.
 8. Przypominam, że okazja do spowiedzi św. jest przed każdą mszą św.
Scroll to Top