Ogłoszenia duszpasterskie 14.08.2022 r

• poniedziałek – Wniebowzięcie NMP;
    • środa – św. Jacka ,k;
    • czwartek – Bł. Sancji Szymkowiak, dz;
    • sobota – św. Bernarda, op i dK.
  2. Trwamy jeszcze w radości wakacyjnej. Wszystkim wypoczywającym, także w naszej Parafii życzymy dużo słońca i radości na te sierpniowe dni.
  3. Trwamy w miesiącu sierpniu, miesiącu maryjnym, gdzie Kościół zachęca do abstynencji. Polecajmy tych, którzy podjęli ten trud, ale także módlmy się o trzeźwość w naszym narodzie i w naszych rodzinach.
  4. Jutro przypada Ur. Wniebowzięcia NMP. Na każdej mszy św. poświęcenie ziół i kwiatów. Po każdej mszy św. zbiórka na Caritas Poznańską. W tym dniu także na mszy św. o g. 11.30 podziękujemy Bogu za tegoroczne plony i będziemy modlić się o Boże Bł. dla rolników i ich rodzin.
  5. Z 28/29 sierpnia planujemy naszą tradycyjną pielgrzymkę do Częstochowy. Zapisy z przedpłatą 50 zł. po każdej mszy św. Serdecznie zachęcam.
  6. Biuro parafialne jest czynne od wtorku do piątku po wieczornej mszy św. lub po wcześniejszym uzgodnieniu.
  7. Przypominam, że okazja do spowiedzi św. jest przed każdą mszą św.
  8. Wszystkim życzę Błogosławionej niedzieli i tygodnia.