Ogłoszenia duszpasterskie 31.07.2022 r

 1. W tym tygodniu obchodzimy:
  • poniedziałek – św. Alfonsa Marii Liguoriego, bp. i dK;
  • czwartek – św. Jana Marii Vianneya, k;
  • sobota – św. Przemienienia Pańskiego.
 2. W tym tygodniu przypada I – czwartek miesiąca, o g. 16.30 odmówimy Różaniec o nowe powołania kapłańskie i zakonne. Okazja do spowiedzi św. w I – piątek jak i każdego dnia pół. godz. przed mszą św. Od g. 9.00 odwiedzę chorych Parafian.
 3. Składam serdeczne podziękowania za ofiary złożone z okazji św. Krzysztofa. Bóg zapłać.
 4. Informuję Drogich Parafian, że 23.09. odbędzie się w naszej Parafii wizytacja pod przewodnictwem ks. Bpa Jana Glapiaka
 5. Trwają prace przy głównym wejściu. Bardzo dziękuję tym wszystkim, którzy się w to dzieło włączyli. Ofiarowali swój czas sprzęt, a przede wszystkim serce. Myślę, że otoczenie kościoła będzie piękniejsze. Bóg zapłać za to dobro.
 6. Od 1.08 – 8.08 można dostąpić odpustu zupełnego tzw. Porcjunkuli dla siebie lub za zmarłego za pobożne nawiedzenie kościoła z równoczesnym zmówieniem Ojcze nasz i Wierzę w Boga. Warunek stan łaski uświęcającej. Skorzystajmy z tego wielkiego daru.
 7. Z 28/29 sierpnia planujemy naszą tradycyjną pielgrzymkę do Częstochowy. Zapisy z przedpłatą 50 zł od dzisiaj po każdej mszy św.
 8. Biuro parafialne jest czynne od wtorku do piątku po wieczornej mszy św. lub po wcześniejszym uzgodnieniu.
 9. Przypominam, że okazja do spowiedzi św. jest przed każdą mszą św.
 10. Wszystkim życzę Błogosławionej niedzieli i tygodnia.
Scroll to Top