Ogłoszenia duszpasterskie 14.11.2021r

 1. W tym tygodniu obchodzimy:
  1. środa – św. Elżbiety Węgierskiej, zak;
  2. czwartek – Bł. Karoliny Kózkówny, dz. i m;
  3. sobota – św. Rafała Kalinowskiego, k.
 2. Dzisiaj obchodzimy Światowy Dzień Ubogich. Pamiętajmy, że są wśród nas tacy, którzy mają mniej niż my i zawsze możemy im pomóc naszą ofiarą, uśmiechem czy modlitwą.
 3. Uprzejmie informuję, że odpust parafialny będziemy obchodzić w niedzielę 5 grudnia. W tym roku dyżur mają Skrzynki.
 4. W związku z odpustem jak co roku chcemy uporządkować nasz teren wokół kościoła z liści. Dlatego w najbliższą sobotę tj. 20.11 na g. 9.30 zapraszam po 5 osób z każdej miejscowości ze sprzętem do grabienia, workami, koszami itd. Bardzo proszę o ciągnik – najlepiej 2 – z przyczepą mieszkańców Tomiczek.
 5. Za tydzień Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata, która kończy Rok Liturgiczny. W tym dniu odbędzie się ogólnopolska zbiórką po każdej mszy św. na rzecz migrantów na granicy polsko-białoruskiej oraz tych, którzy strzegą polskich granic. Starajmy się wesprzeć tych cierpiących braci.
 6. Nasz Sanepid przypomina o obowiązku noszenia maseczek w kościele. Dziękuje za zrozumienie.
 7. Uprzejmie przypominam, że biuro parafialne jest czynne od wtorku do piątku po wieczornej mszy św. lub po uzgodnieniu.
 8. Przypominam, że przez cały listopad można codziennie uzyskać odpust zupełny dla naszych bliskich zmarłych. Odpust zyskuje ten, kto nawiedzi cmentarz oraz wypełni warunki, tj. przystąpi do komunii św. w dniu nawiedzenia cmentarza i odmówi na cmentarzu Ojcze Nasz i Wierzę w Boga oraz jakąkolwiek modlitwę w intencjach wyznaczonych na dany dzień przez Ojca św.
Scroll to Top