Ogłoszenia duszpasterskie 15.05.2022r

• poniedziałek – św. Andrzeja Boboli, k. i m. Patrona Polski;
    • piątek – św. Bernardyna ze Sieny, k.
  2. Dzisiaj po każdej mszy św. zbiórka do puszek na nasze Seminarium Duchowne w Poznaniu. Otwórzmy jak zwykle nasze hojne serca.
  3. W najbliższą sobotę w katedrze odbędą się święcenia kapłańskie. Módlmy się za tych kapłanów, którzy zostaną posłani do Parafii naszej Archidiecezji.
  4. Przez cały maj zapraszam na nabożeństwa majowe o g. 17.45 w Tomicach , a w Skrzynkach o g. 16.45. W niedzielę po mszy św. o g. 11.30 Niech to będzie piękne uwielbienie Matki Boskiej i błagalna modlitwa o pokój na Ukrainie i potrzebne łaski dla nas.
  5. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się:
    • Robert Brambor st. wol. zam. w Parafii w Tomicach; Dominika Noga st. wol. zam. w Parafii Modlnica. Zap. 2.
  6. Przypominam, że okazja do spowiedzi św. jest przed każdą mszą św.
  7. Biuro parafialne jest czynne od wtorku do piątku po wieczornej mszy św. lub po wcześniejszym uzgodnieniu.