Ogłoszenia duszpasterskie 16.01.2022r

• poniedziałek – św. Antoniego, po;
    • środa – św. Józefa Sebastiana Pelczara, bp;
    • piątek – św. Agnieszki, dz. i m.
  2. W tym tygodniu obchodzimy dzień Babci i Dziadka. Składamy im najserdeczniejsze życzenia: zdrowia i aby przede wszystkim cieszyli się wdzięcznością swoich wnuków.
  3. Zakończyliśmy tegoroczne msze św. kolędowe. Dziękuję tym wszystkim, którzy przybyli na zaproszenie, złożyli ofiary i wszelkie okazane dobro. Bóg zapłać.
  4. Dzieci i młodzież rozpoczęli ferie zimowe. Życzymy im udanego wypoczynku, a rodzicom i nauczycielom chwili wytchnienia.
  5. Od wtorku rozpoczynamy Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan. Polećmy tę intencje naszej codziennej modlitwie i budujmy tę jedność także w najbliższym otoczeniu.
  6. We wtorek przypada dzień Parafialnej Adoracji Najświętszego sakramentu:
    9.30 – msza św.
    10.00 – 10.30 – Mirosławki
    10.30 – 11.00 – Tomiczki
    11.00 – 12.00 – Tomice i Rybojedzko.
    W Skrzynkach msza św. będzie o g. 11.00 i adoracja do 11.45.
  7. Serdecznie zapraszam wszystkich, którzy mogą przybyć wypraszając w tym trudnym czasie wszelkie potrzebne dla nas łaski.
  8. Można już zamawiać intencje mszalne na przyszły rok. Najlepiej to uczynić w ciągu tygodnia po wieczornej mszy św. lub telefonicznie.
  9. Przypominam o maseczkach w kościele i odpowiednim dystansie.