Ogłoszenia duszpasterskie 16.05.2021r

• czwartek – św. Bernardyna ze Sieny;
    • sobota – Św. Rity z Cascii zak.
  2. W najbliższą sobotę w katedrze odbędą się święcenia kapłańskie. Módlmy się za tych kapłanów, którzy zostaną posłani do Parafii naszej Archidiecezji.
  3. Przez cały maj zapraszam na nabożeństwa majowe o g. 17.45 w Tomicach, a w Skrzynkach o 16.45. W niedzielę po mszy o g. 11.30. Niech to będzie piękne uwielbienie Matki Bożej i błagalna modlitwa o ustanie epidemii.
  4. Za tydzień przypada Uroczystość Zesłania Ducha Świętego i koniec okresu wielkanocnego. Będziemy prosili o Jego dary.
  5. Zmarła nasza Parafianka śp. Halina Kandulska z Tomic. Przeżyła 73 lata. Jej pogrzeb odbył się w minioną środę. Dobry Jezu….
  6. Została przeprowadzona inwentaryzacja cmentarza. Chcemy wprowadzić brakujące dane. Będziemy to robili etapami. Najpierw proszę, aby do biura parafialnego zgłaszali się Ci Parafianie, którzy mają rezerwację grobu oraz Ci którzy mają jakiekolwiek dokumenty – kartki od poprzednich księży Prob. Dziękuję za pomoc i zrozumienie.
  7. Przypominam, że okazja do spowiedzi św. jest przed każdą mszą św.
  8. Biuro parafialne jest czynne od wtorku do piątku po wieczornej mszy św. a wszelkie informacje i aktualności znajdziemy na stronie internetowej naszej Parafii: www.parafia-tomice.pl
  9. Przypominam o maseczkach w kościele i odpowiednim dystansie.