Ogłoszenia duszpasterskie 10.07.2021r

• poniedziałek – św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu, bp. i m;
    • wtorek – św. pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta;
    • czwartek – św. Bonawentury, bp. i dK;
    • piątek – NMP z Góry Karmel.
  2. Starajmy się, aby nasz powrót do kościoła był odpowiedzią naszego serca i spotkaniem z żywym Chrystusem Eucharystycznym.
  3. Pamiętajmy w naszych modlitwach o Pielgrzymach zdążających do Częstochowy w 87 Pielgrzymce Poznańskiej. W tym roku w formie sztafetowej.
  4. Okazja do spowiedzi św. przed każdą mszą św.
  5. Przeżywamy czas wakacji. Pamiętajmy w modlitwie o tych, którzy odpoczywają także w naszej Parafii, ale także o tych którzy ciężko pracują zwłaszcza przy pracach żniwnych.
  6. Przypominam, że tym którym minęła prolongata grobu powinien zgłosić się do biura parafialnego. Na stronie internetowej naszej Parafii oraz na tablicy cmentarnej został udostępniony plan cmentarza. Proszę się z tym zaznajomić.
  7. Przypominam także o odpowiednim stroju w kościele, zwłaszcza teraz w sezonie letnim, abyśmy uszanowali godność miejsca w którym mieszka Bóg.
  8. Ogłoszenie Pana Burmistrza: na terenie naszej gminy – w Stęszewie istnieje możliwość szybkiego i sprawnego zaszczepienia się. Bądźmy solidarni i szczepmy się.
  9. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się: Agnieszka Wojtkowiak st. wol. zam. w Parafii Wroniawy; Kamil Sokała st. wol. zam. w Parafii Tomice. Zap. 2.