Ogłoszenia duszpasterskie 18.07.2021r

 1. W tym tygodniu obchodzimy:
  • czwartek – św. Marii Magdaleny;
  • piątek – św. Brygidy, zak., patronki Europy;
  • sobota – św. Kingi, dz;
  • niedziela św. Krzysztofa i Jakuba.
 2. Starajmy się, aby nasz powrót do kościoła był odpowiedzią naszego serca i spotkaniem z żywym Chrystusem Eucharystycznym.
 3. W przyszłą niedzielę z okazji św. Krzysztofa poświęcenie pojazdów po każdej mszy św. Część zebranych przy tej okazji ofiar przeznaczymy na zakup pojazdów dla Polskich misjonarzy.
 4. Okazja do spowiedzi św. przed każdą mszą św.
 5. Przeżywamy czas wakacji. Pamiętajmy w modlitwie o tych, którzy odpoczywają także w naszej Parafii, ale także o tych którzy ciężko pracują zwłaszcza przy pracach żniwnych.
 6. Przypominam, że tym którym minęła prolongata grobu powinien zgłosić się do biura parafialnego. Na stronie internetowej naszej Parafii oraz na tablicy cmentarnej został udostępniony plan cmentarza. Proszę się z tym zaznajomić.
 7. Przypominam także o odpowiednim stroju w kościele, zwłaszcza teraz w sezonie letnim, abyśmy uszanowali godność miejsca w którym mieszka Bóg.
 8. Ogłoszenie Pana Burmistrza: na terenie naszej gminy – w Stęszewie istnieje możliwość szybkiego i sprawnego zaszczepienia się. Bądźmy solidarni i szczepmy się.
 9. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się: Agnieszka Wojtkowiak st. wol. zam. w Parafii Wroniawy; Kamil Sokała st. wol. zam. w Parafii Tomice. Zap. 3. Karol Kaczmarek st. wol. zam. w Parafii Tomice; Agata Duszczak st. wol. zam. w Parafii Kórnik- Bnin. Zap.2i 3.
 10. Wszystkim życzę Błogosławionej niedzieli i tygodnia.
Scroll to Top