Ogłoszenia duszpasterskie 10.12.2023 r

 1. W tym tygodniu obchodzimy:
  • wtorek – NMP z Guadalupe;
  • środa – św. Łucji, dz. i m;
  • czwartek – św. Jana od Krzyża k i DK.
 2. Składam serdeczne podziękowania tym wszystkim, którzy przyczynili się aby nasza uroczystość odpustowa wypadła jak najokazalej. Szczególnie dziękuję mieszkańcom Mirosławek. Niech św. Barbara wyprasza potrzebne łaski. Bóg zapłać.
 3. Spowiedź św. Adwentowa w naszej Parafii z zaproszonymi kapłanami będzie teraz we wtorek 12.12:
  • g. 19.15 – 19.45 – Tomice;
  • g. 20.00 – 20.30 – Skrzynki.
   Starajmy się skorzystać z tego wielkiego daru miłosierdzia.
 4. Za tydzień rozpoczynamy dni modlitw o chrześcijańskie życie rodzin. Pamiętajmy o naszych rodzinach i wspierajmy się wzajemnie modlitwą.
 5. W tym roku poproszę o udekorowanie kościoła na święta Parafian z Mirosławek.
 6. Można już zamawiać intencje mszalne na przyszły rok. Najlepiej uczynić to w ciągu tygodnia po wieczornej mszy św. lub telefonicznie.
 7. Do nabycia są w zakrystii poświęcone opłatki, kalendarze oraz świece wigilijne Caritasu. Wszelkie ofiary przeznaczymy na renowację naszego kościoła.
 8. Dzisiaj dzień modlitw i pomocy materialnej Kościołowi na Wschodzie. Po mszy św. zbiórka do puszek na ten cel. Otwórzmy nasze hojne serca.
 9. Przeżywamy nasze Roraty. Zapraszam wszystkich nie tylko dzieci. Roraty odprawiamy: wtorek i czwartek dla dorosłych, a we środę dla dzieci które serdecznie zapraszam. Dzieci zapraszam z lampionami do kościoła.
 10. Uprzejmie przypominam, że biuro parafialne jest czynne od wtorku do piątku po wieczornej mszy św. lub po uzgodnieniu.
 11. Zapraszam dzieci po owieczki i życzę Błogosławionej niedzieli i tygodnia.
Scroll to Top