Ogłoszenia duszpasterskie 18.04.2021r

• piątek – św. Wojciecha, bp. i m. głównego patrona Polski – w tym dniu nie ma postu;
    • sobota – św. Jerzego.
  2. We wtorek przypada 19 rocz. ingresu Ks. Arcybiskupa Metropolity Poznańskiego Stanisława Gądeckiego. Polecajmy go w naszej modlitwie.
  3. Przeżywamy Niedzielę Biblijną oraz Narodowe czytanie Pisma Świętego. Starajmy się aby Biblia była dla nas pokarmem duchowym na każdy dzień.
  4. Dziękuję tym rodzinom, które w tym ciężkim czasie złożyły daninę diecezjalną.
  5. Za tydzień będziemy obchodzić Światowy Dzień Modlitw o powołania. Po mszy św. zbiórka do puszek na nasze Seminarium Duchowne w Poznaniu. W miarę możliwości otwórzmy nasze hojne serca.
  6. Dzierżawców ziemi parafialnej zapraszam w tym tygodniu we wtorek, środę lub piątek po wieczornej mszy św.
  7. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się: Łukasz Bręk st. wol. zam. w Parafii Tomice; Natalia Andrzejewska st. wol. zam. w parafii Granowo. Zap.1.
  8. W tym trudnym dla nas wszystkich czasie wspierajmy się modlitwą, życzliwością oraz wzajemną pomocą.
  9. Przypominam o maseczkach w kościele i odpowiednim dystansie. W kościele może przebywać 15 osób, pozostali na zewnątrz.