Ogłoszenia duszpasterskie 18.10.2020r

 1. W tym tygodniu obchodzimy:
  – poniedziałek – Bł. Ks. Jerzego Popiełuszki;
  – czwartek – św. Jana Pawła II, pap;
  – sobota – św. Antoniego Marii Clareta, bp.
 2. Na dzieło Nowego Tysiąclecia zebraliśmy 320 zł. Składam serdeczne Bóg zapłać.
 3. Dzisiaj Światowa Niedziela Misyjna. Taca przeznaczona jest na misje.
 4. Trwamy na modlitwie różańcowej. W kościele Parafialnym Różaniec o g. 17.30, w kaplicy w Skrzynkach codziennie o g. 17.00, a o g. 16.30 kiedy jest msza św. Starajmy się choć 1 dziesiątkę Różańca odmówić w drodze do szkoły czy pracy.
 5. We wtorki zapraszam szczególnie Parafian z Mirosławek, we środę z Tomiczek, w piątek z Tomic i Rybojedzka. Dzieci zapraszam zwłaszcza we środę.
 6. Dzisiaj także pamiętajmy o Pracownikach Służby Zdrowia z okazji ich święta, zwłaszcza teraz w czasie pandemii.
 7. W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na nasze Arcybiskupie Seminarium Duchowne w Poznaniu. W miarę możliwości otwórzmy nasze serca.
 8. Za tydzień będziemy obchodzili 557 rocz. poświęcenia naszego Kościoła. Pamiętajmy w naszych modlitwach o tych, którzy ten kościół budowali, a także o tych którzy się tutaj modlili.
 9. Zakończyliśmy już prace przy inwentaryzacji naszego cmentarza Parafialnego. O dalszych poczynaniach poinformuje niebawem.
 10. Przypominam o maseczkach w kościele, odpowiednim dystansie. Ks. Abp udzielił dyspensy dla tych wszystkich, którzy czują lek i obawę od uczestniczenia we mszy św. No i bądźmy ostrożni.
Scroll to Top