Ogłoszenia duszpasterskie 19.03.2023 r

 1. W tym tygodniu obchodzimy:
  1. poniedziałek – św. Józefa Oblubieńca NMP;
  2. sobota – Urocz. Zwiastowania Pańskiego – jest to także Dzień Świętości Życia.
 2. Dzisiaj zapraszam na godz. 15.00 na probostwo Radę Parafialną i Ekonomiczną na swoje spotkanie.
 3. Serdecznie zapraszam na nabożeństwa Drogi Krzyżowej: do kaplicy w Skrzynkach we czwartek o g. 16.30, a w Tomicach w piątek o g. 17.30. W piątek zapraszam na Drogę Krzyżową szczególnie młodzież z klasy VI i VII.
 4. Gorzkie Żale śpiewamy przed każdą mszą św. w sobotę i niedzielę, a więc przyjdźmy odpowiednio wcześniej.
 5. Pamiętajmy w naszych modlitwach o chorych i cierpiących zwłaszcza z naszej Parafii.
 6. Dzisiaj – 19.03 o g. 18.00 – niedziela – w Stęszewie rozpoczyna się kurs przedmałżeński. Zainteresowanych narzeczonych tam odsyłam.
 7. W Wielkim Poście tradycyjnie składamy daninę diecezjalną, przeznaczoną na Seminarium, Wydział Teologiczny, Dom Ks. Emerytów i inne dzieła. Po mszy św. można zabrać koperty na ten cel. W tym roku wszystkim jest ciężko, dlatego kto może niech złoży większą ofiarę. Dziękuję kolejnym 18 rodzinom, za złożoną daninę diecezjalną. Można dokonywać także wpłat przez Internet. Bóg zapłać za zrozumienie.
 8. Zapraszam dzieci po owieczki i życzę Błogosławionej niedzieli i tygodnia.
Scroll to Top