Ogłoszenia duszpasterskie 19.06.2022 r

• wtorek – św. Alojzego Gonzagi, zak;
    • czwartek – Ur. Narodzenia św. Jana Chrzciciela;
    • piątek – Ur. NSPJ – w tym dniu nie ma postu;
    • sobota – Niepokalanego Serca NMP.
  2. Trwamy w radości Oktawy Bożego Ciała. Każdego dnia modlimy się za poszczególne wioski. We czwartek na zakończenie Oktawy – procesja wokół kościoła do czterech ołtarzy wg dawnego planu. A w piątek w Ur. NSPJ msza z procesją – w tym dniu nie ma postu oraz modlimy się o Uświęcenie kapłanów. Dziękuję tym rodzinom za przygotowanie ołtarzy na Ur. Bożego Ciała a wszystkim za tak liczny udział i piękną oprawę. Bóg zapłać za to dobro.
  3. W czerwcu starajmy się każdego dnia wielbić NSPJ.
  4. Biuro parafialne jest czynne od wtorku do piątku po wieczornej mszy św. lub po wcześniejszym uzgodnieniu.
  5. Pamiętajmy w naszej modlitwie o wszystkich chorych i cierpiących, potrzebujących naszej modlitwy i wsparcia.
  6. Jan Przynoga st. wol. zam w Parafii w Stęszewie; Angelika Lipigórska st. wol. zam. w Parafii w Tomicach. Zap. 3.
    Krzysztof Wośkowiak st. wol. zam. w Parafii w Tomicach; Michalina Fliszta st. wol. zam. w Parafii Barnimiu. Zap. 1.
  7. Zmarł nasz Parafianin śp. Piotr Korytowski ze Skrzynek. Przeżył 68 lat. Jego pogrzeb odbędzie się w Niepruszewie we wtorek o g. 15.00. Dobry Jezu…
  8. Przypominam, że okazja do spowiedzi św. jest przed każdą mszą św.
  9. Życzę Błogosławionej niedzieli i tygodnia.