Ogłoszenia duszpasterskie 13.06.2021r

 1. W tym tygodniu obchodzimy:
  • poniedziałek – bł. Michała Kozala, bp. i m;
  • czwartek – św. Br. Alberta Chmielowskiego, zak;
  • sobota – św. Romualda, op.
 2. Zakończyliśmy Oktawę Bożego Ciała. Pragnę bardzo serdecznie podziękować wszystkim za tak liczny udział i piękne świadectwo wiary zwłaszcza teraz w tym trudnym dla nas czasie, dziękuję Panu organiście, ministrantom, poszczególnym wspólnotom wiejskim, dzieciom I-komunijnym oraz wszystkim, którzy wielbili Chrystusa Eucharystycznego. Dziękuję za wszelkie ofiary oraz za wszelkie prace Porządkowe wokół kościoła, probostwa i w sadzie. Cieszę się że w tym czasie mogliśmy być razem. Niech dobry Bóg nagrodzi Wam wszystkim swoim Błogosławieństwem. O posprzątanie kościoła poproszę Parafian z Tomic.
 3. Dzisiaj po każdej mszy św. zbiórka do puszek na WT UAM i szkoły katolickie naszej Archidiecezji. W miarę możliwości otwórzmy nasze serca.
 4. Na stronie internetowej naszej Parafii są propozycje różnych Pielgrzymek. Zachęcam do zerknięcia.
 5. Przeżywamy miesiąc czerwiec w którym wielbimy Najświętsze Serce Jezusowe. Szczególnie będziemy to czynili w każdy piątek miesiąca.
 6. Przypominam, że okazja do spowiedzi św. jest przed każdą mszą św.
 7. Została przeprowadzona inwentaryzacja cmentarza. Chcemy wprowadzić brakujące dane. Będziemy to robili etapami. Najpierw proszę, aby do biura parafialnego zgłaszali się Ci Parafianie, którzy mają rezerwację grobu oraz Ci którzy mają jakiekolwiek dokumenty – kartki od poprzednich księży Prob. Dziękuję za pomoc i zrozumienie.
 8. Komunia św. wielkanocna została przedłużona do 14.09 br.
 9. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się: Piotr Drgas st. wol. zam. w parafii Kamieniec, Barbara Więziołek st. wol. zam. w parafii Tomice. Zap. 2.
Scroll to Top