Ogłoszenia duszpasterskie 20.06.2021r

 1. W tym tygodniu obchodzimy:
  • poniedziałek – św. Alojzego Gonzagi, zak;
  • czwartek – Narodzenie św. Jana Chrzciciela;
  • piątek – NMP, Świętogórskiej z Gostynia.
 2. Jak słyszeliśmy może być nas więcej w kościele, a w całej Polsce zniesiono od dziś dyspensę od uczestnictwa we mszy św. Dlatego w miarę możliwości wracajmy do poprzedniego stanu i spotykajmy się z żywym Chrystusem Eucharystycznym. Dziękując mieszkańcom Tomic za posprzątanie kościoła w tym tygodniu poproszę mieszkańców z Mirosławek w następnym tygodniu.
 3. W najbliższym tygodniu dzieci i młodzież kończą rok szkolny. Inny niż poprzednie. Życzymy im udanego wypoczynku i nabrania sił ducha i ciała, a nauczycielom i rodzicom długiej chwili wytchnienia.
 4. Na stronie internetowej naszej Parafii są propozycje różnych Pielgrzymek. Zachęcam do zerknięcia.
 5. Przeżywamy miesiąc czerwiec w którym wielbimy Najświętsze Serce Jezusowe. Szczególnie będziemy to czynili w każdy piątek miesiąca.
 6. Przypominam, że okazja do spowiedzi św. jest przed każdą mszą św.
 7. Została przeprowadzona inwentaryzacja cmentarza. Chcemy wprowadzić brakujące dane. Będziemy to robili etapami. Najpierw proszę, aby do biura parafialnego zgłaszali się Ci Parafianie, którzy mają rezerwację grobu oraz Ci którzy mają jakiekolwiek dokumenty – kartki od poprzednich księży Prob. Dziękuję za pomoc i zrozumienie.
 8. Przypominam, że biuro parafialne jest czynne od wtorku do piątku po wieczornej Mszy św. a wszelkie informacje i aktualności znajdziemy na stronie internetowej naszej Parafii: www.parafia-tomice.pl.
 9. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się: Piotr Drgas st. wol. zam. w parafii Kamieniec, Barbara Więziołek st. wol. zam. w parafii Tomice. Zap. 3.
Scroll to Top