Ogłoszenia duszpasterskie 13.08.2023 r

 1. W tym tygodniu obchodzimy:
  • poniedziałek – św. Maksymiliana Marii Kolbego, k i m;
  • wtorek – Wniebowzięcie NMP;
  • czwartek – św. Jacka, k;
  • piątek – bł. Sancji Szymkowiak, dz.
 2. Dzisiaj wspieramy naszą ofiarą KUL, WT UAM i szkoły katolickie.
 3. Trwamy w miesiącu sierpniu, miesiącu maryjnym, gdzie Kościół zachęca do abstynencji. Polecajmy tych, którzy podjęli ten trud, ale także módlmy się o trzeźwość w naszym narodzie i w naszych rodzinach.
 4. We wtorek przypada Ur. Wniebowzięcia NMP. Na każdej mszy św. poświęcenie ziół i kwiatów. Po każdej mszy św. zbiórka na Caritas Poznańska. Szczególnie na powodzian w Słowenii. Otwórzmy nasze hojne serca. W tym dniu także na mszy św. o g. 11.30 podziękujemy Bogu za tegoroczne plony i prosić o szczęśliwe dokończenie żniw oraz będziemy modlić się o Boże Bł. dla rolników i ich rodzin.
 5. Trwamy jeszcze w radości wakacyjnej. Wszystkim wypoczywającym, także w naszej Parafii życzymy dużo słońca i radości na te sierpniowe dni.
 6. Planujemy zorganizować Pielgrzymkę do Ziemi Św. 21 – 28. 02. 2024 r. Szczegóły u mnie osobiście oraz na stronie internetowej Parafii w zakładce Pielgrzymka.
 7. Biuro parafialne jest czynne od wtorku do piątku po wieczornej mszy św. lub po wcześniejszym uzgodnieniu.
 8. Przypominam, że okazja do spowiedzi św. jest przed każdą mszą św.
 9. Wszystkim życzę Błogosławionej niedzieli i tygodnia.
Scroll to Top