Ogłoszenia duszpasterskie 20.08.2023 r

• poniedziałek – św. Piusa X, pap;
    • wtorek – NMP Królowej;
    • czwartek – św. Bartłomieja, ap;
    • sobota NMP Częstochowskiej.
  2. Dziękuje za wszelkie ofiary składane przy okazji naszych Dożynek Parafialnych – zwłaszcza mieszkańcom – Tomic, Mirosławek, Tomiczek, które przeznaczymy na nasze bieżące remonty. Dziękuje także za ofiary na rzecz powodzian w Słowenii. Przekazaliśmy 1000 zł. Bóg zapłać za to dobro.
  3. W tym tygodniu była komisja konserwatorska, która badała stan naszego kościoła, szczególnie elewacji. Polećmy te sprawy przez wstawiennictwo św. Józefa i naszej patronki św. Barbary.
  4. Powoli kończą się wakacje, a zatem dziatwie szkolnej i wszystkim wypoczywającym w naszej Parafii życzymy dużo zdrowia, słońca i radości.
  5. Przez Maryję zanośmy w sierpniu intencje trzeźwości w naszym narodzie, w naszej Parafii i w naszym otoczeniu.
  6. Przypominam, ze tym którym minęła prolongata grobu powinien zgłosić się do biura parafialnego.
  7. Planujemy zorganizować Pielgrzymkę do Ziemi Św. 21 – 28. 02. 2024 r. Szczegóły u mnie osobiście oraz na stronie internetowej w zakładce Pielgrzymka.
  8. Biuro parafialne jest czynne od wtorku do piątku po wieczornej mszy św. lub po wcześniejszym uzgodnieniu.
  9. Przypominam, że okazja do spowiedzi św. jest przed każdą mszą św.