Ogłoszenia duszpasterskie 20.11.2022 r

• poniedziałek – Ofiarowanie NMP;
    • wtorek – św. Cecylii, dz. i m. – Patronki Śpiewu;
    • czwartek – św. mm. Andrzeja k. i tow.
  2. Dziękuję Drogim Parafianom za wspólną modlitwę na zakończenie naszej dekanalnej wizytacji. Bóg zapłać.
  3. Dzisiaj przeżywamy Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata, która kończy Rok Liturgiczny.
  4. Za tydzień rozpoczynamy Adwent oraz nowy Rok Duszpasterski pod hasłem – „Wierzę w Kościół Chrystusowy”. Będziemy szczególnie prosić o dobre owoce trwającego Synodu, który teraz odbywa się na etapie diecezjalnym.
  5. Uprzejmie informuję, że odpust parafialny będziemy obchodzić w niedzielę 4 grudnia. W tym roku dyżur mają Tomiczki.
  6. W związku z odpustem jak co roku chcemy uporządkować nasz teren wokół kościoła z liści. Dlatego w sobotę 26.11 na g. 9.30 zapraszam po 5 osób z każdej miejscowości ze sprzętem do grabienia, workami, koszami itd. Bardzo proszę o ciągnik – najlepiej 2 – z przyczepami mieszkańców Mirosławki. Panów radnych proszę o pomoc w organizacji.
  7. Za tydzień będzie można nabywać w zakrystii poświęcone opłatki, kalendarze oraz świece wigilijne Caritasu.
  8. Uprzejmie przypominam, że biuro parafialne jest czynne od wtorku do piątku o wieczornej mszy św. lub po uzgodnieniu
  9. Przypomnienie: jeśli chcemy postawić nowy pomnik na cmentarzu lub załatwić jakąkolwiek sprawę z grobem najpierw trzeba zgłosić się do biura parafialnego.