Ogłoszenia duszpasterskie 21.03.2021r

• czwartek – Ur. Zwiastowania Pańskiego – jest to także Dzień Świętości Życia. Dlatego tę intencje szczególnie polecajmy w naszych modlitwach.
  2. Za tydzień obchodzimy Niedzielę Palmową, czyli Męki Pańskiej, która łączy zapowiedź królewskiego tryumfu Chrystusa i orędzie Męki. Na każdej mszy św. poświęcenie gałązek palmowych.
  3. Trwamy w Roku św. Józefa, który ogłosił Ojciec św. Franciszek. Starajmy się przez ten czas wypraszać wszelkie potrzebne łaski dla naszych rodzin.
  4. Serdecznie zapraszam na nabożeństwa Drogi Krzyżowej: do kaplicy w Skrzynkach we czwartek o g. 16.30, a w Tomicach w piątek o g. 17.30.
  5. Gorzkie Żale śpiewamy przed każdą mszą św. w niedzielę, a więc przyjdźmy troszkę wcześniej.
  6. W Wielkim Poście tradycyjnie składamy daninę diecezjalną, przeznaczoną na Seminarium, Wydział Teologiczny, Dom Ks. Emerytów i inne. Po mszy św. można zabrać koperty na ten cel. W tym roku wszystkim jest ciężko, dlatego kto może niech złoży większą ofiarę. Dziękuję kolejnym 14 rodzinom, które złożyły daninę. Można dokonywać także wpłat nasze konto Parafialne. Bóg zapłać za to dobro.
  7. Przypominam o maseczkach w kościele i odpowiednim dystansie.
  8. Zapraszam dzieci po owieczki i życzę Błogosławionej niedzieli i tygodnia.