Ogłoszenia duszpasterskie 21.07.2019r

– środa – św. Kingi, dz ;
    – czwartek – św. Jakuba, ap i św. Krzysztofa;
    – piątek – św. Joachima i Anny, Rodziców NMP;
  2. Przeżywamy czas wakacji. Niech to będzie czas wartościowego odpoczynku i przeczytania także dobrej, mądrej książki.
  3. Dzisiaj z okazji św. Krzysztofa poświęcenie pojazdów po każdej Mszy św. Część z zebranych przy tej okazji ofiar przeznaczymy na zakup pojazdów dla Polskich misjonarzy.
  4. Wspierajmy naszą modlitwą wszystkich pracujących, zwłaszcza przy trudnych tegorocznych żniwach.
  5. Działa pięknie nasza letnia kawiarenka w sadzie. Dziękuję za kolejne spotkanie przeniknięte duchem radości i aromatem dobrej kawy i ciastka. Przez całe wakacje w każdą niedzielę zapraszam po mszy św. na chwilę oddechu, a o g. 15.00 na dobrą kawę i ciacho. W tę niedziele proszę o blachę ciasta i dyżur Panie ze Mirosławek, a za tydzień będą miały dyżur Panie z Rybojedzka. Proszę o przygotowanie całej infrastruktury: kubeczków, talerzyków, kawy, herbaty, łyżeczek itd. Dziękuję za ufundowanie pięknych kolorowych ławek do naszej kawiarenki.
  6. Od piątku gościmy w Rybojedzku młodzież z Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży.
  7. Dzisiejsza składka przeznaczona jest na remont i wykończenie naszej zabytkowej dzwonnicy.
    Starajmy się otworzyć nasze serca, abyśmy mogli uregulować zaległe należności.
  8. 19 sierpnia planujemy jechać z Pielgrzymką do Lichenia. Zapisy z wpłatą 50 zł od przyszłej niedzieli.