Ogłoszenia duszpasterskie 21.11.2021r

 1. W tym tygodniu obchodzimy:
  • poniedziałek – św. Cecylii, dz. im;
  • środa św. mm. Andrzeja Dung-Lac, k. i tow.
 2. Dziękuję serdecznie za wszelkie prace porządkowe wokół kościoła tym wszystkim, którzy odpowiedzieli na moją prośbę. Bóg zapłać. Dziś po każdej mszy św. wspieramy cierpiących braci na granicy polsko- białoruskiej oraz tych, którzy strzegą polskich granic. Otwórzmy nasze serca.
 3. Za tydzień rozpoczynamy Adwent oraz nowy Rok Duszpasterski po hasłem – „Posłani w pokoju Chrystusa”. Będziemy szczególnie prosić o dobre owoce Nawiedzenia Maryi w kopii Jasnogórskiego obrazu w naszej Archidiecezji.
 4. Za tydzień będzie można nabywać w zakrystii poświęcone opłatki, kalendarze oraz świece wigilijne Caritas.
 5. Uprzejmie informuję, że odpust parafialny będziemy obchodzić w niedzielę 5 grudnia. W tym roku dyżur mają Skrzynki.
 6. Nasz Sanepid przypomina o obowiązku noszenia maseczek w kościele. Dziękuje za zrozumienie.
 7. Uprzejmie przypominam, że biuro parafialne jest czynne od wtorku do piątku po wieczornej mszy św. lub po uzgodnieniu.
 8. Przypominam, że przez cały listopad można codziennie uzyskać odpust zupełny dla naszych bliskich zmarłych. Odpust zyskuje ten, kto nawiedzi cmentarz oraz wypełni warunki, tj. przystąpi do komunii św. w dniu nawiedzenia cmentarza i odmówi na cmentarzu Ojcze Nasz i Wierzę w Boga oraz jakąkolwiek modlitwę w intencjach wyznaczonych na dany dzień przez Ojca św.
Scroll to Top