Ogłoszenia duszpasterskie 22.01.2023 r

• wtorek – św. Franciszka Salezego, bp. i DK;
    • środa – Nawrócenie św. Pawła, ap;
    • czwartek – św. Tymoteusza i Tytusa, bpp;
    • sobota – św. Tomasza z Akwinu, k. i DK.
  2. Składam serdeczne podziękowania tym wszystkim, którzy trwali na modlitwie podczas naszej Parafialnej Adoracji. Bóg zapłać.
  3. Uprzejmie informuje Drogich Parafian, że uroczystości Jubileuszowe naszej Parafii z udziałem Ks. Abpa Marka Jędraszewskiego Metropolity Krakowskiego odbędą się 17.09 – niedziela o g. 11.30.
  4. Dzisiaj obchodzimy Niedzielę Słowa Bożego. Starajmy się sięgać po Pismo Święte i sami czytając Boże Słowo tam szukać mocy i światła na każdy dzień naszego życia.
  5. Trwamy w Tygodniu Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan. Polećmy tę intencje naszej codziennej modlitwie i budujmy tę jedność także w najbliższym otoczeniu.
  6. We czwartek przypada Dzień Islamu.
  7. Dzieci i młodzież mają ostatni tydzień nauki przed przerwą zimową. Życzymy im wytrwałości, a rodzicom i nauczycielom dużo zdrowia i cierpliwości.
  8. Uprzejmie przypominam, że biuro parafialne jest czynne od wtorku do piątku po wieczornej mszy św. lub po odpowiednim uzgodnieniu.
  9. Życzę Błogosławionej niedzieli i tygodnia.