Ogłoszenia duszpasterskie 22.05.2022r

• wtorek – NMP Wspomożycielki Wiernych;
    • czwartek – św. Filipa Nereusza, k. – jest to także Dzień Matki.
  2. We wtorek i środę będziemy się modlili o dobre urodzaje – zwłaszcza o tak bardzo potrzebny deszcz. Zapraszam rolników i sadowników.
  3. Za tydzień przypada Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Modlimy się także za kościół w Chinach.
  4. Przez cały maj zapraszam na nabożeństwa majowe o g. 17.45w Tomicach , a w Skrzynkach o g. 16.45. W niedzielę po mszy św. o g. 11.30 Niech to będzie piękne uwielbienie Matki Boskiej i błagalna modlitwa o pokój na Ukrainie i potrzebne łaski dla nas.
  5. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się:
    • Robert Brambor st. wol. zam. w Parafii w Tomicach; Dominika Noga st. wol. zam. w Parafii Modlnica. Zap. 3.
    • Mateusz Burlaga st. wol. zam. w Parafii w Tomicach; Joanna Sypniewska st. wol. zam. w Parafii św. Trójcy w Poznaniu. Zap. 1.
  6. Przypominam, że okazja do spowiedzi św. jest przed każdą mszą św.
  7. Biuro parafialne jest czynne od wtorku do piątku po wieczornej mszy św. lub po wcześniejszym uzgodnieniu.
  8. Pamiętajmy w naszej modlitwie o wszystkich chorych i cierpiących, potrzebujących naszej modlitwy i wsparcia.
  9. Zmarł nasz Parafianin śp. Zygmunt Borowiak ze Skrzynek. Przeżył 72 lata. Jego pogrzeb odbył się w miniony czwartek. Dobry Jezu…