Ogłoszenia duszpasterskie 23.01.2022r

• poniedziałek – św. Franciszka Salezego, bp. i dK;
    • wtorek – Nawrócenie św. Pawła, ap;
    • środa – św. Tymoteusza i Tytusa, bpp;
    • czwartek – św. Tomasza z Akwinu, k. i dK.
  2. Składam serdeczne podziękowania tym wszystkim, którzy trwali na modlitwie podczas naszej Parafialnej Adoracji. Bóg zapłać. Dziękuje także za wszelką pomoc przy pracach porządkowych w ogrodzie.
  3. Dzisiaj obchodzimy Niedzielę Słowa Bożego. Starajmy się sięgać po Pismo Święte i sami czytając Boże Słowo tam szukać mocy na każdy dzień naszego życia.
  4. Dzieci i młodzież przeżywają ferie zimowe. Życzymy im udanego wypoczynku, a rodzicom i nauczycielom chwili wytchnienia.
  5. Trwamy w Tygodniu Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan. Polećmy tę intencje naszej codziennej modlitwie i budujmy tę jedność także w najbliższym otoczeniu.
  6. We środę przypada Dzień Islamu.
  7. Można już zamawiać intencje mszalne na przyszły rok. Najlepiej to uczynić w ciągu tygodnia po wieczornej mszy św. lub telefonicznie.
  8. Przypominam o maseczkach w kościele i odpowiednim dystansie.