Ogłoszenia duszpasterskie 23.08.2020r

– środa – NMP Częstochowskiej;
    – czwartek – św. Moniki;
    – piątek – św. Augustyna bp. i DK;
    – sobota – Męczeństwo św. Jana Chrzciciela.
  2. Chciałem serdecznie podziękować tym wszystkim, którzy włączyli się w dzieło odnowy naszej zabytkowej dzwonnicy. Dziękuję także tym, którzy starali się aby nasza uroczystość poświęcenia z udziałem ks. Bpa w kościele i w sadzie wypadała jak najgodniej. Myślę, że razem możemy uczynić jeszcze wiele dobrego. Jeszcze raz składam serdeczne Bóg zapłać.
  3. Dziękuję także za wszelkie ofiary na pomoc potrzebującym w Bejrucie.
  4. Powoli kończą się wakacje, a zatem dziatwie szkolnej i wszystkim wypoczywającym także w naszej Parafii życzymy dużo zdrowia słońca i radości. Proszę też zerknąć do galerii zdjęć, na naszej stronie internetowej.
  5. Przez Maryję zanośmy także w sierpniu intencje trzeźwości w naszym narodzie, w naszej Parafii i w naszych rodzinach.
  6. Uprzejmie przypominam, że okazja do spowiedzi św. jest w dni powszednie pół. godz. przed wieczorną mszą św., a w niedzielę i św. 15 min. Przed każdą mszą św.
  7. Przypominam także, że trwają ciągle prace przy uporządkowaniu ewidencji naszego cmentarza. O dalszych poczynaniach będę informował na bieżąco.
  8. 30/31 sierpnia wyjeżdżamy wraz z dziećmi komunijnymi do Częstochowy. Zbiórka o g. 14.30 przy kościele. Mamy jeszcze kilka miejsc wolnych. Można się zapisywać do przyszłej niedzieli włącznie wraz z przedpłatą 100 zł. U mnie albo u Pani katechetki w domu, ul. Żarnowiecka 15.
  9. Przypominam o tym, że w kościele zakrywamy twarz maską i zachowujemy odpowiedni dystans.