Ogłoszenia duszpasterskie 16.10.2022 r

• poniedziałek – św. Ignacego Antiocheńskiego, bp i m;
    • wtorek – św. Łukasza, Ew;
    • środa – Bł. Ks. Jerzego Popiełuszki, którego uczcimy w przyszła niedziele ma mszy św. o g. 9.45 w Skrzynkach;
    • czwartek – św. Jana Kantego, k;
    • sobota – św. Jana Pawła II, pap.
  2. Dziś przypada Dzień Papieski. W tym dniu zbiórka do puszek na Stypendia – „Dzieło Nowego Tysiąclecia” – dla uzdolnionej młodzieży .
  3. Bardzo dziękuję tym wszystkim, którzy pomagali przy pracach porządkowych na cmentarzu i przy kościele. Bóg zapłać.
  4. We wtorek św. Łukasza – dzień modlitw za Pracowników Służby Zdrowia.
  5. Trwamy na modlitwie Różańcowej. W kościele Parafialnym Różaniec o g. 17.30, w kaplicy w Skrzynkach codziennie o g. 17.00, a o g. 16.30 kiedy jest msza św. starajmy się choć 1 dziesiątkę Różańca odmówić w drodze do szkoły czy pracy.
  6. Za tydzień rozpoczyna się Tydzień Misyjny. Wspieramy misjonarzy naszą modlitwą i ofiarą.
  7. W gablocie na cmentarzu oraz w Internecie możemy przeczytać uaktualnione ogłoszenie dotyczące naszego cmentarza. Bardzo proszę o zapoznanie i przekazanie informacji tym, którzy rzadko odwiedzają nasz cmentarz.
  8. Przypomnienie: jeśli chcemy postawić nowy pomnik na cmentarzu lub załatwić jakąkolwiek sprawę z grobem najpierw trzeba zgłosić się do biura parafialnego.
  9. Biuro parafialne jest czynne od wtorku do piątku po wieczornej mszy św. lub po wcześniejszym uzgodnieniu.