Ogłoszenia duszpasterskie 24.02.2019r

1. W tym tygodniu obchodzimy: pierwszy piątek miesiąca. Od g. 9.00 odwiedzę chorych Parafian, a od g. 17.30 okazja do spowiedzi św. Zapraszam szczególnie dzieci i młodzież.
  2. Dziękuję tym wszystkim, którzy pracowali przy pracach porządkowych na probostwie oraz pracach pielęgnacyjnych w naszym ogrodzie przy kościele. Bóg zapłać za to dobro.
  3. W naszych modlitwach pamiętajmy szczególnie o osobach – starszych, chorych, cierpiących.
  4. Dziękuję za wszelkie ofiary przeznaczone na różne prace, które prowadzimy w naszej parafii.
  5. Niech czas naszej modlitwy w miesiącu lutym będzie trwaniem przez ręce Maryi w przygotowaniu do Nawiedzenia Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej. Pamiętajmy zwłaszcza w modlitwie Różańcowej: w kościele, w domu czy w drodze do pracy.