Ogłoszenia duszpasterskie 17.04.2022r

  1. Pragnę bardzo serdecznie podziękować mieszkańcom Mirosławek, oraz tym którzy budowali Grób Pański oraz dekorację świąteczną i sprzątali kościół. Dziękuję tym Parafianom, którzy tak licznie wzięli udział w Triduum Paschalnym oraz tym wszystkim, którzy przez swoją obecność i jakąkolwiek pomoc uświetnili te dni. Składam tez serdeczne podziękowania za wszelkie ofiary, które przeznaczymy na bieżące remonty. Niech Chrystus Zmartwychwstały wszystkim Błogosławi. Bóg zapłać za wszelkie dobro. Wszystkim Parafianom i Miłym Gościom przybyłym do naszej Parafii na te święta życzę: przede wszystkim zdrowia, prawdziwej wiary, nadziei i miłości oraz pogody ducha, którą nam daje Zmartwychwstały Chrystus. Na radosne święta – wszystkim – Szczęść Boże.
    W bocznej kruchcie jest poświęcona woda – możemy zabrać ją do domów.
  2. Jutro drugi dzień Świąt Wielkanocnych. W tym dniu wspieramy naszą modlitwą oraz ofiarą KUL, Wydział Teologiczny UAM i szkoły katolickie naszej Archidiecezji.
  3. Ze względu na Oktawę uroczystości Zmartwychwstania Pańskiego w piątek nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  4. Dziękuję kolejnym 12 rodzinom, które w tym czasie złożyły daninę diecezjalną.
  5. Za tydzień Niedziela Miłosierdzia Bożego. Przed każdą mszą św. odmówimy Koronkę do Miłosierdzia. Będzie tez można wesprzeć nasz Caritas Archidiecezjalny.
  6. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się: Hubert Ogoniak st. wol. zam w Parafii Tomice;
    Weronika Przybylska st. wol. zam. w Parafii Strykowo . Zap. 2 i 3.
Scroll to Top