Ogłoszenia duszpasterskie 17.11.2019r

 1. W tym tygodniu obchodzimy:
  – poniedziałek – Bł. Karoliny Kózkówny, dz. i m;
  – środa – św. Rafała Kalinowskiego, k;
  – czwartek – Ofiarowanie NMP;
  – piątek – św. Cecylii, dz. i m.
 2. Składam serdeczne podziękowanie za wszelkie prace porządkowe prowadzone wokół kościoła i probostwa. Dziękuję tym wszystkim, którzy ofiarowali swój sprzęt i czas. Myślę, że godnie przygotujemy się na przyjazd Kopii Obrazu Jasnogórskiego. Bóg zapłać za to dobro. W najbliższych dniach osoby do tego wyznaczone będą zbierać po domach ofiary, które przeznaczymy na pokrycie Uroczystości Nawiedzenia Kopii Obrazu Jasnogórskiego. W miarę możliwości otwórzmy nasze serca.
 3. Za tydzień Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata, która kończy Rok Liturgiczny.
 4. Uprzejmie informuje, że odpust parafialny będziemy obchodzić w niedzielę 1 grudnia. W tym roku dyżur ma Rybojedzko.
 5. Dzisiaj obchodzimy Światowy Dzień Ubogich. Pamiętajmy w naszych modlitwach o tych wszystkich siostrach i braciach.
 6. Uprzejmie przypominam, że każdy kto chce postawić nowy pomnik na cmentarzu lub dokonać jakichkolwiek innych prac najpierw musi zgłosić się do biura parafialnego. Starajmy się także właściwie segregować śmieci na cmentarzu, i te które może zabierajmy ze sobą, gdyż wywóz jest bardzo drogi. Przypomnienie, jeśli ktoś ma wykupione miejsce na cmentarzu, bardzo proszę o wyraźne zaznaczenie.
 7. Zmarł nasz Parafianin śp. Zbigniew Witkowski z Żarnowca. Przeżył 65 lat.
  Jego pogrzeb odbędzie się w poniedziałek o g. 12.00. Dobry Jezu…
Scroll to Top