Ogłoszenia duszpasterskie 18.02.2024 r

 1. W tym tygodniu obchodzimy:
  • czwartek – Katedry św. Piotra Apostoła;
 2. Za dwa tygodnie rozpoczniemy Rekolekcje Wielkopostne. Szczegóły podam za tydzień.
 3. Trwają ferie zimowe dla dzieci i młodzieży. Życzymy im udanego wypoczynku, a rodzicom i nauczycielom chwili wytchnienia.
 4. W Wielkim Poście tradycyjnie składamy daninę diecezjalną – przeznaczoną na Seminarium, Wydział Teologiczny, Dom Ks. Emerytów i inne dzieła. Po mszy św. można zabrać koperty na ten cel. Można także wpłacać na nasze konto parafialne, które znajdziemy na stronie internetowej naszej Parafii. W tym roku wszystkim jest ciężko, dlatego kto może niech złoży większą ofiarę. Za zrozumienie i wsparcie serdecznie dziękuję. Bóg zapłać.
 5. Naszą łącznością z Chrystusem cierpiącym na krzyżu będą śpiewane Gorzkie Żale 15 min przed każdą mszą św. w niedziele – przyjdźmy zatem wcześniej oraz Droga Krzyżowa w Skrzynkach we czwartek o g. 16.30, a w Tomicach w piątek g. 17.30.
 6. Za tydzień na każdej mszy św. wspomagamy Polskich Misjonarzy.
 7. Uprzejmie przypominam, że biuro parafialne jest czynne od wtorku do piątku, po wieczornej mszy św. lub po odpowiednim uzgodnieniu.
 8. Gmina Stęszew planuje zorganizowanie Klubu Seniora. Szczegóły w gablocie.
 9. Zmarła nasza Parafianka śp. Ewa Grochowicka z Rybojedzka. Przeżyła 71 lat. Jej pogrzeb odbył się dzisiaj . Dobry Jezu…
 10. Dzieci zapraszam po owieczki i życzę Błogosławionej niedzieli i tygodnia.
Scroll to Top